Rendezvényeink

Rendezvényeink ingyenesen látogathatók a nem könyvtári tagok számára is.

2024. február 9 és 23., péntek, 16:30 óra
"KI VAGYOK? MI LEGYEK?" - PÁLYAVÁLASZTÁSI TANÁCSADÁS

Önismereti program, mely játékos feladatokkal segíti a gyerekeket abban, hogy önmagukról minél több információt megtudjanak.

A következő kérdésekre keressük a válaszokat: Milyen adottságokkal rendelkezem? Miben vagyok jó? Mennyire tudok együttműködni csapatban? Könnyen átveszem-e az irányítást? Milyen vágyaim, céljaim vannak? Vannak-e kreatív ötleteim? Mivel foglalkozok szívesen a szabadidőmben? Nálam milyen pályák jöhetnek szóba?

A rendezvény ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött.

Regisztrálni lehet személyesen a könyvtárban, telefonon (+23/310-028) vagy e-mailben a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen.
2024. február 27., kedd, 16:00 óra
OLVASÓKLUB

Egy csésze tea melletti beszélgetésre várjuk olvasni szerető olvasóinkat, ebben az évben először.

A hónap témája: szeretet