Rendezvényeink gyerekeknek

Rendezvényeink ingyenesen látogathatók a nem könyvtári tagok számára is.

VIRTUÁLIS SZABADULÓSZOBÁK

Már öt virtuális könyvtáros szabadulószobánk is van!
Vár mindenkit szeretettel a Varázslatos Könyvtár, a Kalandok a 18. században, az Irány a GrundMeseország és a Kalandozások a történelemben és A villámtolvaj!
A feladatokat elsősorban nagyobb gyerekeknek állítottuk össze, a felnőttek is élvezhetik a feladatok megfejtését.

VIRTUÁLIS HARRY POTTER KLUB - Archívum

Korábbi bejegyzéseinket itt találjátok: VHPK - Archívum

2024. március 1., péntek, 10 óra
MESEDÉLELŐTT - SZÜLETÉSNAPI AJÁNDÉK

A Bábos mesekuckó foglalkozása Major Zitával gyerekeknek 0-3 éves korig.
A bábelőadást mesetorna követi.

A rendezvény ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött!
Regisztrálni lehet személyesen a könyvtárban, telefonon (+23/310-028) vagy e-mailben a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen.

2024. március 23., szombat, 10 óra
HARRY POTTER KLUB - MÁGIKUS NÖVÉNYEK

A varázslóvilágban nem csak a varázspálca hasznos eszköz egy varázsló életében. A gyógynövények ismerete is hasznos lehet, ha fel kell vennünk a harcot Tudjukki és csatlósai ellen. Gyertek el és fedezzétek fel ezeknek a növényeknek a világát a könyvtárban!