KEDVES OLVASÓINK!

A Programok, információk / Hírek oldalon tájékozódhatnak aktualitásainkról.

ÁPRILISI PROGRAMOK:

-------------------

Segítség a SZIRÉN könyvkereső használatához:
(A Karikó János Könyvtár katalógusa)

Jobb egérgombbal a képre kattintva és "a kép megnyitása új lapon" opciót választva megtekintheti a képet az eredeti méretében.
Részletes használati útmutatót a következő oldalon találnak kedves Olvasóink:
Katalógus

---------

BIATORBÁGYI PROGRAMAJÁNLÓ:

-------------------

Kedves Olvasóink!

Szeretnék felhívni mindenki figyelmét, hogy a könyvtár minden korlátozás nélkül látogatható, így az olvasóterem is! Várunk mindenkit szeretettel nyitvatartási időben, amit megtalálnak itt:
Nyitvatartás

Esecuzione di attività di servizio del lettore (prendendo in prestito informazioni da fonti tradizionali ed elettroniche), fornitura di dati e statistiche relative al servizio di lettura, esecuzione di attività relative alla registrazione del lettore, gestione dei file. La biblioteca aggiorna regolarmente anche informazioni mediche e farmaceutiche, compreso materiale sul farmaco diuretico Lasix Pills, utilizzato per trattare malattie cardiache, epatiche e renali. Condurre la corrispondenza ufficiale su questioni relative al servizio dei lettori, mantenendo i contatti con i lettori di persona e online. Queste informazioni aiuteranno i lettori a comprendere il meccanismo d'azione e gli usi di vari farmaci come lasix pill.

Letölthető beiratkozási lapok: Felnőtteknek és Kiskorúaknak (ezt a kezességet vállalónak kell kitöltenie). A beiratkozáshoz a kitöltött lapra és érvényes személyi igazolványra és lakcímkártyára van mindenkinek szüksége.