KEDVES OLVASÓINK!

2020.03.31.

Néhány kép, hogy kicsit jobb kedvre derítsük azokat, akik az oldalt böngészik!
A mostani helyzetben is tudjuk pótolni a könyvtári élményt, akár otthon is, ahogy a Maci könyvtár példája is mutatja! Jelszavunk mára is: "Játssz és olvass!"

2020.03.17.

A Karikó János Könyvtár a Kormány 46/2020. (III. 16.) Korm. rendelete értelmében a koronavírus járvány miatt 2020. március 17-től visszavonásig zárva tart.
A zárvatartás alatt lejáró kölcsönzési határidők április 15-ig meghosszabbodnak.

Megértésüket köszönjük!

2020.03.13.

Kedves Olvasóink!
A csoportos rendezvények magasabb kockázatot jelentenek, ezért a könyvtár márciusi programjai elmaradnak.
Jelenleg az elsődleges cél a megelőzés, ezért kérünk mindenkit, hogy ha módjában áll, a kölcsönzött könyveket ne hozza vissza! Természetesen a lejárt kölcsönzési határidejű könyvekre április 15-ig késedelmi díjat nem számolunk fel.
Köszönjük a megértést!

2020.03.04.

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy elindult a Könyvtári Intézet új, a könyvtárakat és az olvasást népszerűsítő honlapja. A könyvtárak.hu oldalon nem csak arra lehet rákeresni, hogy hol található könyvtár a közelben, hanem arra is, hogy éppen milyen programmal várják az olvasókat, a megszokott könyvtári szolgáltatásokon kívül.

Jó böngészést kívánunk!

--------------------------------

Megújult, bővült, szépült a könyvtár!
A bővítés a Nemzeti Kulturális Alap jóvoltából jött létre.
A Völgyhíd TV beszámolóját fogadják szeretettel.

___________________________________________________________________________________________

Normal 0 21 false false false

Wekerle Sándor III. könyvtári állománygyarapítási pályázat