Rendezvényeink gyerekeknek

Rendezvényeink ingyenesen látogathatók a nem könyvtári tagok számára is.

VIRTUÁLIS SZABADULÓSZOBÁK

Már öt virtuális könyvtáros szabadulószobánk is van!
Vár mindenkit szeretettel a Varázslatos Könyvtár, a Kalandok a 18. században, az Irány a GrundMeseország és a Kalandozások a történelemben és A villámtolvaj!
A feladatokat elsősorban nagyobb gyerekeknek állítottuk össze, a felnőttek is élvezhetik a feladatok megfejtését.

VIRTUÁLIS HARRY POTTER KLUB - Archívum

Korábbi bejegyzéseinket itt találjátok: VHPK - Archívum

2024. május 18., szombat, 10 óra
HARRY POTTER KLUB - AZ ÜST MÉLYÉN

Gyertek el és készítsetek varázsfőzetet saját recept alapján! A legnépszerűbb téma a Harry Potter Klubban még mindig a bájitalok készítése, amihez akár hozhattok magatokkal varázslatos alapanyagokat is; de ha nincs kéznél egy kis szárított békanyál, akkor sincs gond, a könyvtárban lesz miből az üstbe aprítani!

2024. május 24., péntek, 10 óra
MESEDÉLELŐTT - A HÁROM KISMALAC

A Bábos mesekuckó foglalkozása Major Zitával gyerekeknek 0-3 éves korig.
A bábelőadást mesetorna követi.

A rendezvény ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött!
Regisztrálni lehet személyesen a könyvtárban, telefonon (+23/310-028) vagy e-mailben a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen.