Archívum - Korábbi rendezvényeink

2024. március 1., péntek, 10 óra
MESEDÉLELŐTT - SZÜLETÉSNAPI AJÁNDÉK

A rendezvény ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött!
Regisztrálni lehet személyesen a könyvtárban, telefonon (+23/310-028) vagy e-mailben a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen.

Néhány kép a rendezvényről:

2024. február 9 és 23., péntek, 16:30 óra
"KI VAGYOK? MI LEGYEK?" - PÁLYAVÁLASZTÁSI TANÁCSADÁS

Önismereti program, mely játékos feladatokkal segíti a gyerekeket abban, hogy önmagukról minél több információt megtudjanak.

A következő kérdésekre keressük a válaszokat: Milyen adottságokkal rendelkezem? Miben vagyok jó? Mennyire tudok együttműködni csapatban? Könnyen átveszem-e az irányítást? Milyen vágyaim, céljaim vannak? Vannak-e kreatív ötleteim? Mivel foglalkozok szívesen a szabadidőmben? Nálam milyen pályák jöhetnek szóba?

A rendezvény ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött.

2024. február 27., kedd, 16:00 óra
OLVASÓKLUB

Egy csésze tea melletti beszélgetésre várjuk olvasni szerető olvasóinkat, ebben az évben először.

A hónap témája: szeretet

2024. február 9., péntek, 10 óra
MESEDÉLELŐTT - HOVÁ TŰNT A HÓEMBER KALAPJA?

2024. február 17., szombat, 10 óra
HARRY POTTER KLUB - TESZLEK SÜVEG

Gyere el a Harry Potter Klubba akkor is, ha már tudod melyik házba tartozol, hiszen ennek a varázslatos fejfedőnek a történetét érdemes megismerni! Ez alkalommal nem csak arról beszélgetünk, hogy kit és miért osztott be a süveg egy-egy roxforti házba, hanem közösen megírjuk a legújabb indulóját is!

2024. január 26., péntek, 16:30 óra
OLVASÓKLUB

A hónap témája: újrakezdés

2024. január 20., szombat, 10 óra
HARRY POTTER KLUB - ROXFORT EXPRESSZ

Gyere el és szállj fel a Harry Potter Klubbal a világ legmágikusabb vonatára! Bár a vonat nem áll majd meg a könyvtárnál a valóságban, de mi elkalandozunk Anglia képzeletbeli tájaira ahol a mozdony fut füstöt pöfögve.

Néhány kép a programról:

2024. január 16., kedd, 17-18:30 óra
HOGYAN CSINÁLJAM JÓL?

A gyermeknevelésről felnőtteknek

Hogyan csináljam jól? Sokszor megfogalmazzuk ezt a kérdést, mikor gyermekünket nevelgetjük, terelgetjük az életben. Ezt a témát járjuk körül beszélgetéssel, könnyed alkotással. A programot tarja: Viola Noémi-művészetterápiás konzulens.

A rendezvény ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött.

2024. január 12., péntek, 10 óra
MESEDÉLELŐTT - A CSINTALAN KISMALAC