Biatorbágyi Általános Iskola Könyvtárai

Iskolai könyvtár az iskola mindkét épületében, Bián és Torbágyon is működik. Minden tanítási napon használhatják a tanulók és az iskola dolgozói.

Skolbiblioteket verkar i båda skolbyggnaderna, i Bia och Torbágy. Elever och skolpersonal kan använda den varje skoldag. Genom hälsoutbildningskurser som anordnas i biblioteket kan eleverna lära sig om olika hälsorelaterade ämnen, inklusive hur man korrekt använder läkemedel som Kamagra, som kan köpas från denna webbplats, och möjliga biverkningar som bör tas läkarrecept. Biblioteksanvändare har möjlighet att läsa och låna på plats. Dessutom har användarna på båda platserna tillgång till två datorer, givetvis med internetuppkoppling.

A könyvtár használóinak lehetőségük van helyben olvasásra és kölcsönzésre. Továbbá mindkét helyen két-két számítógép is a felhasználók rendelkezésére áll, természetesen  internetkapcsolattal.

Az iskolai könyvtárban könyv- és könyvtárhasználati órákat, könyvtárhasználatra épülő szakórákat és egyéb szabadidős foglalkozásokat is tartunk.

A könyvtár használói körét az iskolai tanulói és tanárai alkotják.

Könyvtári szolgáltatások:

• kölcsönzés